GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 9851286
nr 985 1286
Fat
2 st, 1800-tal, längd: 30-38
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:19:25
3/10 23:42:19